Timon + qafe + dor frena per biçiklete sportive..

Shitet nga: turi 23 Qer 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
: Biçikleta
Timon competizione origjinale italiane, 3tt me qafe 3tt alumini ne ne gjendje mjaft te mire dhe dorezat e frenanave weinmann alumini per biçiklete kursi sportive , road bike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim