Pjese per biçikleta. Kopertona, komerdare pedale..

Shitet nga: rea 11 Nën 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   8 LEK

Komuna: Shkodër
: Biçikleta
Kopertona26/28 te cilesise se larte te gjithe firmato , michelin, shvable etj.
Pedale origjinale metalit dhe ne alumin, disqe 26 dhe 28, pjese te tjera te ndryshme si leva marshe, rrotalibra bucela etj

069 31 88 584 Club
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim