Biciklete Gjermane e markes BERGAMONT

Shitet nga: arber 14 Nën 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 LEK

Komuna: Shkodër
: Biçikleta
Bicikleta ështe e ardhur nga gjermania e përdorur rreth 6 muaj në shqiperi. Eshtë përdorur mirë dhe janë bërë sherbimet e duhura.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim