Biciklete "Kalkhoff" Gjermane

Shitet nga: Zahamel 21 Nën 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Shkodër
: Biçikleta
Bicikleta eshte e ardhur nga Gjermania dhe eshte ne gjendje perfekte pune. Bicikleta ka vetem 6-7 muaj perdorim ne Gjermani dhe eshte pothuajse e re, cmimi real qe eshte blere e re ne dyqan eshte 1200 euro dhe cdo gje e kam te bazuar ne letra. Eshte me frena dore dhe me drena "kontrapetal" qe funksionojne ne menyre perfekte, bicikleta disponon edhe mates kohe, mates kilometrash dhe mates kilometrazhi (KM) dhe eshte me 8 kurse...Bicikleta posedon cdo gje origjinale te sajen, dhe eshte vertet shume e mire si biciklet, mund ta provoni dhe vet...Kush eshte i interesuar te me kontaktoje ne adresen e Facebook: Zahameli Lord
Flm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim