Bicikleta by Desing te personalizuara

Shitet nga: koli 17 Nën 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Shkodër
: Biçikleta
Bicikleta profesionale te personalizuara. made in Usa. pjeset te gjita cilesore me pedale profesionale, dopio disk dhe komerdare kopertona cilesore importi. 120 Euro copa.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim