super pitbull me gjak te paster

Shitet nga: bledi 03 Jan 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 LEK   150 LEK

Komuna: Shkodër
Kafshet shtëpiak : Qen
Pitbulla me gjak te paster maskull dhe femer mashkulli tigrato ndersa femra e bardhe me topa te zi cmimi 150 milek copa fotot jan ba para nje muaji tani kelyshat jane tre muajsh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim