Qen

Shitet nga: coco camila 06 Dhj 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 LEK

Komuna: Shkodër
Kafshet shtëpiak : Qen
kam per te shitur dy qej njeri eshte ngjyre i badh me te zi dhe me pak bojkaf rrac - minispik eshte 4 muajsh e gjys me vaksinat e bera dhe me pashaport------------tjetri eshte ngjyre i badh me bojkaf dhe ka nje pik tek syri shenje dalluese eshte rrac - akita i shartum me spik gjerman eshte 3 muajsh eshte me te tera vaksinat e bera dhe me pashaport per me shum imformacione mund te kontaktoni ne kete numer 0674912455
0674912339
cmimi i tyre eshte 5000 leke te reja ose 50000 mije leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim