Td8k roland bateri ne gjendje te perkryer

Shitet nga: gezim 24 Nën 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Shkodër
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
td8k roland bateri ne gjendje te perkryer
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim