Sub me kase te Lem cx-800 twin dhe me autoparlan..

Shitet nga: Geni 14 Sht 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 LEK

Komuna: Shkodër
Shitet sub me kase te Lem cx-800 twin dhe me autoparlant Rcf Lf18g401
18 inch-1000 watt rms 1800 peak.Bashke me procesorin e vet cx 4 outline

Cmimi 800 mije
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim