2 DB opera 712DX dhe 2 Mackie srm 450

Shitet nga: DJ_S 14 Jan 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 290 EUR

Komuna: Shkodër
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
SHITEN 2 DB OPERA 712DX ne GJENDJE SHUM TE MIR (THUAJSE TE RI) nuk kan asnje sheje perdorimi sepse jan perdorur shum pak...+ 2 MACKIE SRM 450 ( 450w ) ne gjendje shum te mire dhe shum te paster... si DB edhe MACKIE jan perdorur gjithmon vetem monitora...
I SHES PER ARSYE SE KAM BLER KOMPLET TJETER... cmimi per 4 esht 1333 EURO
shiten dhe te ndare 2 db ose 2 mackie...

Acoustical data
Frequency Response [-10dB]: 59 - 20.000 Hz
Frequency Response [+/- 3dB]: 70 - 19.000 Hz
Max SPL: 128 dB
HF: 1 "
Type HF: Compression driver
Horn: Asymmetrical CD Horn
LF: 12 "
Amplifier
Amp Technology: digipro®G2
Amp Class: Class D
Power PRG: 700 Watt
Processor
Controller: DSP 24bit/48kHz
System Presets: Flat, Processed
Limiter: Dual Active Peak, RMS, Thermal
Input
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim