korg TRINITY plus e kompletuar me tinguj solisti..

Shitet nga: nesi 24 Sht 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Shkodër
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
tastjera esht ne gjendje shum te mir e perdorur shum me kujdes edhe ka paket tingujsh shum tbukur per tgjitha rrymat kryesisht popullore edhe tallava .cmimi i diskutushem ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim