Piano

Shitet nga: arigir 14 Sht 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Shkodër
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shes nje piano ne gjendje shume te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim