Organo tastier yamaha

Shitet nga: lazer 18 Jan 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR   220 000 EUR

Komuna: Shkodër
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
e kam perdor krejt pak esht krejt e re viti i prodhimit 2010 me kamaleca me kuti te gjitha ne gjendje perfekte dhe shum e mir si tastier me usb qe e lidh me kompjuter e shes per arsye qe du me marr i tjeter faleminers.....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim