Fizarmonike milan , delicia

Shitet nga: Angjelin 14 Krr 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 000 LEK

Komuna: Shkodër
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Per me shum informacion kontaktoni ne kete nr cel: 069 21 67 435
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim