Set Pioneer Cdj-1000 mk3+Djm 600

Shitet nga: Geni 22 Qer 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Shkodër
Shiten cift ose set Pioneer Cdj-1000 Mk3 dhe Pioneer Djm-600.
Ne gjendje shume te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim