Paisje me qera.Skene,foni,ndricim

Shitet nga: PIano Event system 30 Nën 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Shkodër
Skene me lartesi dhe permasa te ndryshme per ambjente jashte dhe brenda,foni te ndryshme deri ne 40000 watt,ndricim me robote led,par led,beam led,laser,makina tymi,flluskash,pistoleta hmi,si dhe tekniket perkates.cmimet shume te arsyeshme ne varesi te kerkesave tuaja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim