KART ZERI PROFESIONALE MOTU 828 MK1

Shitet nga: bedri 27 Sht 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
SHITET KART AUDIO PROFESIONALE MOTU 828 MK1 FIREWIRE NE GJENDJE TE MIR DHE E TESTUAR MUA ME KA REN RASTESISHT NE DOR NUK KAM NDONJE INTERES PER TE DUA TA SHES VETEM BLERESIT E INTERESUAR TE ME TEL
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim