shes 4 kitarra

Shitet nga: klaus 02 Krr 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR   270 EUR

Komuna: Shkodër
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes 4 kitarra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim