Kitare

Shitet nga: Angjelin 06 Qer 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Per me shum informacion kontaktoni ne kete nr cel: 069 21 67 435
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim