Foni me 2 bokse dhe projektor

Shitet nga: Vasilika 16 Tet 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 LEK

Komuna: Shkodër
Shitet foni me 2 bokse dhe projektor. 7000 leke te gjitha
Fonia dhe bokset jane te vjetra por funksionale. Mund te perdoren per lokale. Cmimi i fonise dhe bokseve eshte 5000 leke (te treja bashke).
Projektori eshte ne gjendje funksionale. Cmimi i projektorit 2000 leke.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim