EVsba760 active

Shitet nga: Beni 17 Sht 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Shkodër
Shess bassat EVSBA760 atcive 15 inch bassat jan ne gjendje shum te mire dhe te ruajtur .
Jam nga kosova te interesuarit kontakt nr +38649372338 dhe ne viber
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim