Syze dielli

Shitet nga: Erol 28 Dhj 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 EUR   70 EUR

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Për meshkuj
Syze dielli polarizet dhe jan te lara ne ar cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim