Set varese dhe byzylyk

Shitet nga: Artan 23 Nën 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Për meshkuj
varesja dhe byzylyku jan te rinj ,penelop.cmimi eshte 4000 lek te reja i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim