Prerese manuale gjermane per prerje sallami, dja..

Shitet nga: reakoli 24 Tet 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Të tjera
Prerese manuale gjermane per prerje sallami, djathi etj. Preresja eshte shume e mire dhe shume e thjeshte per tu perdorur dhe eshte manuale, pra ska nevoje per energji elektrike, pret gadi çdo gje(ushqime) dhe vihet kollaj ne nje siperfaqe. Shitet 30Euro me marrveshje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim