Pianure qeramike per gatim

Shitet nga: xxx 18 Nën 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Të tjera
shes pianure gatimi shume moderne ngjyre e zeze krejt pak e perdorur me 3 vende gazi dhe nje vend me korent e klasit A ++shume ekonomike plus dhe nje bombol gazi 7 litershe.cmimi diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim