Lavatrice te perdorme

Shitet nga: Jani 28 Dhj 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatrice te perdorme te ardhur nga itali i kemi te gjitha markat bosh,siamens,ariston,rex ,kandi,indisit, lavatricet i japim me 3 muj garanci
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim