Mikrovalë Privileg

Shitet nga: saimiri 08 Nën 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

44 EUR

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Mikrovalë Privileg.E sapoardhur nga gjermania.Ne gjendje shum te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim