Komplete tavolina per fast food

Shitet nga: Tani 12 Maj 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Shkodër
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
4 komplete per fast food 10000 leke secili
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim