Komplet tavolinash

Shitet nga: gazi 12 Nën 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 8 tavolina me nga 4 karrige secila. Tavolinat jane me xhamin siper . Te pa demtuara dhe ne gjendje te mire pune .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim