Karrika tavolina

Shitet nga: xxxxxxx 14 Jan 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes 20 karrika + 1 ma e nalt qmimi per cop 13 eru ] shes edhe 5 tavolina nja asht katror edurit per ni tavolin qmimi asht 33 eru [ kush imerr komplet i jap me qmim te volitshum 370 eru gjinden ne kosov ne shtime
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim