Karrige.

Shitet nga: Vitor 06 Dhj 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 LEK   17 000 LEK

Komuna: Shkodër
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Gjashtembedhjet karige per bar/lokal apo shtepi ne dy ngjyra te ndryshme, tet cop jeshile dhe tet vishnje.Ne gjendje shum te mir, pothuajse te reja, nuk kan asnje demtim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim