Rafta drunit

Shitet nga: rafta drunit 11 Dhj 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 000 LEK

Komuna: Shkodër
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shes dy rafta drunit
4 meter me 1.80 Lek 30.000 mije te reja dhe
3 meter me 1.80 25.000 mije te reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim