Shes komplet divanash + tapet

Shitet nga: Aleks 18 Nën 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Shkodër
Pajisje : Mobilje salloni
Shes set divanash: nje tresh, nje dysh dhe dy teka ne gjendje shume te mire. Treshi ka krevat qe hapet. Tapeti eshte ne gjendje shume te mire gjithashtu. Te gjitha bashke shiten 50 000 leke te reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim