Peme dekorative

Shitet nga: Ardian 07 Qer 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Pajisje : Lule dhe bimë
Shesim peme dekorative te ardhura nga italija ju mirpresim ne bacallek shkoder
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim