Palme washington

Shitet nga: Palme 16 Nën 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Shkodër
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes nje palme washington 12 vjecare.
Eshte e gjate 6 meter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim