Dyer te brendshme

Shitet nga: AGOSTINI 08 Krr 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Shkodër
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shiten dy dyer te brendshme te renda per salonguzhin edhe per banjo se njera eshte 2.05 lartesi dhe 0.82gjeresi dhe tjetra eshte 2.05 lartesi dhe 0.72 gjeresi kan edhe kasat .....te dyja sebashku shiten 150 euro ....jan si me ken te reja ....EDHE KABDHOJA ME FIJE BAKRI TE TRASH ESHTE PER SHITJE ME JAN 5 COPA NGA 35 METER GJATESI GJITHSEJ 175 METRA .SHITET ME METRO 9 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim