Oxhak i mbyllur gize prodhim kroat.vec1 vit i pe..

Shitet nga: miri 12 Maj 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Shkodër
Pajisje : Antikë dhe Art
cmimi blerjes i ri 650euro. shitet per 400 euro pa negociueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim