Valixhe e kompletuar

Shitet nga: Hanes 28 Tet 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Shkodër
Valixhe me vegla si punta dhe paisje tjera siq i shifni e ardhuar nga italia
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim