Materjale te ndryshme Italiane & Gjermane

Shitet nga: Edi 2004 25 Tet 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Firma Edi 2004 me adrese : Bushat Shkoder
E vetmja firme ne Veri te Shqiperise
E cila ka sjellur materjale te ndryshme profesjonale hidraulike , elektrike, mekanike, kondicioner, kamjona+vinca,
kompresora, matrapike ,trampona, fresibla, dhe shume e shume artikuj te tjere te ardhura nga Italia, te reja dhe te perdorura me cmimet me konkuruese...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim