4 boksa Ev zx5 3 mikrofona

Shitet nga: Edi 04 Sht 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
4 boksa Ev zx5
3 mikrofona shure beeta 58 A
1 Dynacord mk3 16 kanale
1 sub Rcf as8002
Te kompletume me fishe dhe stativa per boksat
Per cmimin na kontaktoni ne nr e tel 0692917424
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim