iphone 4s

Shitet nga: iphone 4s 22 Gsh 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

320 LEK

Komuna: Shkodër
Shes iphone 4s 16 gb pak kohe i perdorur po ne gjendje teper te mire, i zhbllokuar fabrikisht punon me te gjitha kartat, i mbajtur gjate gjithe kohes me qese para mbrapa dhe kellef. Karikues dhe kufje origjinale Bashk me telefonin jap edhe kellefin dhurate.Cmimi 320 mij lek...pak i diskutushem!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim