iPhone 5s 16 gb

Shitet nga: Marko 16 Sht 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

550 000 LEK

Komuna: Shkodër
Shes iphone 5s 16 gb ne gjendje te shkelqyer me vetem nje gervishtje milimetrike. I mbajtur gjithmone me kllef si dhe me screen protector para dhe mbrapa. Telefoni edhe i perdorur vetem nga nje person qe nga momenti qe eshte blere. Perfshihen te gjitha aksesoret origjinal plus dhe 5 kllefe te ndryshem bonus. Cmimi eshte i padiskutueshem. Me kontaktoni ne numrin 0673133205 nese jeni te interesuar. Faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim