iPhone 4s

Shitet nga: adis 17 Tet 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR   240 EUR

Komuna: Shkodër
Shite iphone 4s 16 Gb I zhbllokuar me cip.Iphoni eshte I bardhe dhe I ardhur nga anglia.iPhoni eshte i pajisur me kufje dhe karikues origjinale.ka gjithashtu edhe 1 kellef.ka disa gervishtje te vogla ne kapake.ne ekran dhe prapa nuk ka asnje lloj gervishtjeje.shitet per arsye se dua te marr iphone 5.Shitet 200€ dhe cipi I ri kushton 20€.Cmimi I padiskutueshem..per me teper kontaktoni ne adisokaj@hotmail.com ose ne tel 0673836619.Ju lutem mos me shqetesoni per me lire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim