Xperia arc s ose Lt18i

Shitet nga: xperia 24 Nën 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
shitet ose nderrohet. celi eshte android dhe ka ekran HD ka camera 8megapixelHD kerkoni ne google xperia arc s dhe shikojini parametrat nr kontakti 0698879163
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim