U shit! Samsung Galaxy i ri Ne shkoder

Shitet nga: amo 17 Gsh 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

14 000 LEK

Komuna: Shkodër
Shes Samsung Galaxy Star Plus Duos.
Eshte Origjinal i Samsungut me dy karta (mini)

ka vetem 1 jave perdorim eshte blere i ri 18000 lek

Eshte Super pa asnje gervishtje dhe funskionon ne menyre te mrekullueshme.

I prodhuar ne Tetor te 2013.

Po e nderroj per arsye se po pres nje Samsung me te fundit.

Ka mbrojtese ekrani + kellef gome .

Cmimi i fundit 14000 lek

Nxitoni mos e humbisni kete Okazion!

Klikoni ketu te ky link
https://www.youtube.com/watch?v=2bZHc-oafek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim