Tablet me ekran te thyer

Shitet nga: Tomi 10 Tet 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Shkodër
Tablet me cmim mjaft te mire por mund te jete pa touch dhe me ekran te thyer per vetem 100€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim