Samsung galaxy note 3

Shitet nga: bledar 25 Krr 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
pershendetj! kam nji samaung galaxy note 3 i bler para 2muajsh me kuti dhe me gjith aksesoret i bardhe,32gb .jam i interesuar me e ndrru me nji i phone 5s te jete ne gjendje te mir siq eshte samsungu.nuk bej nderrime me tcelular te markave te tjera.kushe eshte i interesuar te me shkruaj,ju flm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim