Samsung Omnia

Shitet nga: Enn 22 Nën 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Shes telefonin per arsye mosperdorimi. Telefoni eshte ne gjendje te mir punet dhe ka 1 vit perdorim .ka program Windows phome ( si nokia Lumia ) . Kamere cilesore 5mp .Per me shume info telefononi ne nr : 0665858086.Cmimi I diskutushem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim