Samsung Galaxy S5 G900F

Shitet nga: Ermiri 04 Nën 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Shkodër
Telefoni esht made by samsung 99% si orgjinali . shum i mir ka kamer shum cilesore dhe vete si telefon ia vlen lidhuni me email per shkak se jetoj ne amerike por ne shqiperi jua jep nje mik i imi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim