Samsung Galaxy S4

Shitet nga: andi 29 Gsh 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Shkodër
Shitet samsung galaxy s4 ne gjendje te perkryer.Samsungu eshte 16 GB dhe I bardhe.I ardhur nga Amerika dhe I mire perdorur per vetem 2 muaj .Samsungu eshte I pajisur me nje karikues,3 kellefe ku 2 prej tyre jane para dhe mbrapa, 1 pale kufje ku te gjitha jane origjinale.Samsungu eshte pa gervishtje ne ekran.Samsungu ka rreth 60 lojra dhe apps te rregjistruar nga PLAY STORE te cilat mund te fshihen.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim